Reklama

Rybna -stan dróg gminnych budzi coraz większe zaniepokojenie mieszkańców.

Stan dróg gminnych to problem, który dotyka wiele społeczności lokalnych na terenie naszego kraju.

Drogi gminne pełnią niezwykle istotną rolę w życiu mieszkańców, służąc jako główny środek  i miejsce realizacji komunikacji zarówno dla osób dojeżdżających do pracy, jak i dla lokalnych przedsiębiorstw, rolników czy dostawców. Niestety, coraz więcej dróg znajduje się w złym stanie technicznym, co powoduje utrudnienia w codziennych podróżach i zwiększa ryzyko wypadków.

Jeden z mieszkańców Rybnej postanowił podzielić się swoimi obserwacjami z redakcją naszego serwisu.

„Witam! Chciałbym poruszyć agonalny stan drogi gminnej ul. Krokusowa w Rybnej. Jest to ulica z największą ilością mieszkańców we wsi. Droga była w niezłym stanie, dopóki deweloperzy nie zaczęli budowy. Byliśmy całym osiedlem na zebraniu wiejskim i zostaliśmy w cudzysłowie „zlani”. Były telefony o naprawę drogi do gminy i kończą się na obietnicach. Pozdrawiam serdecznie.

Według relacji mieszkańca, droga była w dość dobrym stanie, dopóki nie rozpoczęły się budowy prowadzone podobno  przez deweloperów. Od tego momentu, stan drogi znacząco się pogorszył, a liczne zgłoszenia mieszkańców do władz gminy o konieczności naprawy pozostają bez odpowiedzi.

Mieszkańcy uczestniczyli  w zebraniu wiejskim, podczas którego apelowali o naprawę ulicy. Telefony i pisma do gminy kończą się jedynie na obietnicach, a mieszkańcy czują się ignorowani w sprawie, która ma istotne znaczenie dla ich codziennego funkcjonowania.

Zaniepokojenie mieszkańców Rybnej związane z fatalnym stanem ul. Krokusowej to tylko jeden przykładów problemów z infrastrukturą drogową na terenie gminy Czernichów. Jest to  sygnał, który powinien skłonić władze lokalne do podjęcia szybkich i skutecznych działań mających na celu poprawę stanu dróg gminnych, aby zapewnić mieszkańcom bezpieczne warunki podróży i normalne funkcjonowanie w codziennym życiu.

foto nadesłane :

 

2 12 ocen
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Opinie
Pokaż wszystkie komentarze