Joanna Wrońska, kandydatka na wójta gminy Czernichów, dokonuje podsumowania kampanii.

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Czernichów, Drodzy Znajomi,
w podsumowaniu kampanii wyborczej chciałabym podziękować wszystkim za dobre słowo. Tym najbardziej zatroskanym przypominam u progu zbliżających się wyborów samorządowych, że kobiety w Polsce bardzo świadomie podążają drogą wyznaczoną przez światowe przywódczynie, działaczki między innymi takie jak premier Nowej Zelandii czy była premier Pakistanu. Obie, będąc działaczkami, przywódczyniami, spełniały się również jako kobiety, jako mamy. Warto pamiętać przecież, że kobiety odgrywają istotną rolę zarówno w czynnym, jak i biernym procesie wyborczym.
Nasz Komitet nie usuwał ani nie blokował komentarzy na profilu facebookowym, nie niszczył ani nie blokował materiałów wyborczych, nie tworzył pseudo kont – trzymamy się wartości! Ktoś mądry powiedział mi dziś, że na człowieka patrzy się z góry tylko jeden raz. W tym momencie, kiedy podaje mu się rękę, gdy ktoś upadł.
Ja wraz z kandydatami na radnych z naszego Komitetu KWW Czernichów – Wspólna Gmina chciałabym, żeby nasza gmina właśnie taka była – otwarta na mieszkańców oraz na władzę, bez względu na to, jakie poglądy polityczne reprezentują.
Zatem idźmy na wybory 7 kwietnia.
Zapraszamy,
Szczęśliwa 13 – 13 kandydatów z listy nr 13
1 20 ocen
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Opinie
Pokaż wszystkie komentarze