Reklama

Jagoda Litner: Trzy Złote Medale i Trzy Rekordy Świata dla pływaczki z Wołowic.

Jagoda Litner: Trzy Złote Medale i Trzy Rekordy Świata na XI Mistrzostwach Świata w Turcji

Jagoda Litner, reprezentująca Polskę, odniosła olbrzymi sukces na drugim dniu XI Mistrzostw Świata w Turcji, zdobywając trzy złote medale i pobijając trzy rekordy świata.

Jagoda Litner, stypendystka Gminy Czernichów, zdobyła serca kibiców i dumę narodową swoimi doskonałymi występami. Jej triumfy na arenie międzynarodowej stanowią powód do dumy dla całej społeczności.

Nie możemy zapomnieć również o znaczącej roli szkoleniowców i opiekunów, którzy przyczynili się do sukcesu Litner. Ich ciężka praca i wsparcie odegrały kluczową rolę w przygotowaniu zawodniczki do tego wyjątkowego osiągnięcia.

Gratulujemy Jagodzie Litner nie tylko jej zwycięstw, ale także determinacji i poświęcenia, które przyniosły jej te oszałamiające wyniki. Niech te triumfy staną się inspiracją dla młodych sportowców i inspirującym przykładem nieustępliwości i wytrwałości. Foto : Facebook Jagoda Litner

wieje o Jagodzie i jej sukcesach :

https://dziendobry.tvn.pl/gorace-tematy/plywaczka-z-zespolem-downa-chce-wyjechac-na-mistrzostwa-swiata-potrzebuje-naszej-pomocy-st7791119

 

0 0 ocen
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Opinie
Pokaż wszystkie komentarze