Dąbrowa Szlachecka ZDPK naprawia nawierzchnie w kilku miejscach.

Stan dróg powiatowych w gminie Czernichów budzi  zaniepokojenie wśród mieszkańców oraz lokalnych władz. Na przestrzeni ostatnich miesięcy, liczne incydenty związane z złym stanem nawierzchni drogowych stały się nagłym przypomnieniem o pilnej potrzebie poprawy infrastruktury drogowej.

Niezliczone głosy obywateli oraz apele sołtysów i radnych wskazują na konieczność natychmiastowej interwencji w tej sprawie. Szczególnie ważne jest to w kontekście bezpieczeństwa mieszkańców oraz komfortu codziennego podróżowania.

Krzysztof Krupa, radny powiatowy, dziś za pomocą swojego profilu na Facebooku poinformował o zrealizowanej interwencji ZDP Krakowskiego w sprawie naprawy nawierzchni w Dąbrowie Szlacheckiej.

Drogi Powiatowe.
W piątek na prośbę Pani Sołtys Dąbrowa Szlachecka interweniowałem w ZDPK o pilną naprawę w kilku miejscach nawierzchni drogi, metodą wycinki i wymiany na odcinku leśnym drogi powiatowej Liszki -Rączna – Dąbrowa Szlachecka.
W dniu dzisiejszym pracę zostały zrealizowane.
Dziękuję ZDPK za szybką realizację.- test zamieszczony na profilu fb Krzysztofa Krupy ( foto pochodzą również z profilu radnego powiatowego Krzysztofa Krupy)
5 1 ocena
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Opinie
Pokaż wszystkie komentarze