,,Chociaż wynik wyborów nie jest dla mnie zadawalający, to Wasze głosy stanowią ważny głos w procesie demokratycznym”.- Danuta Filipowicz

Po zakończeniu niedzielnych wyborów samorządowych, Danuta Filipowicz, obecna wójt gminy Czernichów, skierowała swoje słowa wdzięczności do mieszkańców za udział w procesie wyborczym. W swoim wpisie na profilu społecznościowym, Filipowicz podkreśliła, że mimo niezadowalającego wyniku, głosy oddane przez wyborców są istotnym elementem demokratycznego procesu wyborczego.

W swoim komunikacie Filipowicz wyraziła uznanie dla wszystkich mieszkańców, którzy wzięli udział w wyborach, niezależnie od tego, na kogo oddali swój głos. Przekazała, że każdy udział w wyborach ma znaczenie dla kształtowania przyszłości społeczności lokalnej i stanowi wyraz zaangażowania w życie demokratyczne gminy.

Na profilu społecznościowym obecnej wójt rozgorzała dyskusja pomiędzy zwolennikami Danuty Filipowicz, a osobami krytycznie nastawionymi do niej. W komentarzach pod wpisem powrócił temat tzw. troll kont oraz pojawiły się różne opinie na temat dotychczasowej pracy władz gminy.

Danuta Filipowicz jeszcze raz podziękowała wszystkim za udział w wyborach oraz zaangażowanie w życie społeczności lokalnej. Zapewniła, że głosy mieszkańców będą nadal respektowane i brane pod uwagę w działaniach samorządu gminy Czernichów.

 

𝙎𝙯𝙖𝙣𝙤𝙬𝙣𝙞 𝙞 𝙈𝙞𝙡𝙞,
𝘿𝙧𝙤𝙙𝙯𝙮 𝙈𝙞𝙚𝙨𝙯𝙠𝙖𝙣́𝙘𝙮 𝙂𝙢𝙞𝙣𝙮 𝘾𝙯𝙚𝙧𝙣𝙞𝙘𝙝𝙤́𝙬,
𝐂𝐡𝐜𝐢𝐚ł𝐚𝐛𝐲𝐦 𝐩𝐨𝐝𝐳𝐢𝐞̨𝐤𝐨𝐰𝐚𝐜́ 𝐳 𝐜𝐚ł𝐞𝐠𝐨 𝐬𝐞𝐫𝐜𝐚 𝐤𝐚𝐳̇𝐝𝐞𝐦𝐮 𝐳 𝐏𝐚𝐧́𝐬𝐭𝐰𝐚, 𝐤𝐭𝐨 𝐨𝐝𝐝𝐚ł 𝐧𝐚 𝐦𝐧𝐢𝐞 𝐬𝐰𝐨́𝐣 𝐠ł𝐨𝐬 𝐰 𝐧𝐢𝐞𝐝𝐳𝐢𝐞𝐥𝐧𝐲𝐜𝐡 𝐰𝐲𝐛𝐨𝐫𝐚𝐜𝐡. 𝐖𝐚𝐬𝐳𝐞 𝐰𝐬𝐩𝐚𝐫𝐜𝐢𝐞 𝐢 𝐳𝐚𝐮𝐟𝐚𝐧𝐢𝐞 𝐛𝐲ł𝐲 𝐝𝐥𝐚 𝐦𝐧𝐢𝐞 𝐧𝐢𝐞𝐳𝐰𝐲𝐤𝐥𝐞 𝐰𝐚𝐳̇𝐧𝐞 𝐢 𝐝𝐨𝐜𝐞𝐧𝐢𝐚𝐦 𝐣𝐞 𝐳 𝐜𝐚ł𝐞𝐠𝐨 𝐬𝐞𝐫𝐜𝐚!
Chociaż wynik wyborów nie jest dla mnie zadawalający, to Wasze głosy stanowią ważny głos w procesie demokratycznym. Państwa zaufanie i wsparcie były dla mnie motorem przez ostatnie lata, a obecnie Wasze głosy były wyrazem Waszych przekonań i wartości.
Zaangażowanie w demokratyczny proces wyborczy i aktywość pokazują siłę demokracji.
Szczególnie chcialabym podziękować mojemu Komitetowi i pełnomocnik – Ani Młynarczykowskiej oraz wszystkim Kandydatom, z którymi wspólnie startowaliśmy – Kandydatom do Rady Gminy Czernichów.
𝐆𝐫𝐚𝐭𝐮𝐥𝐮𝐣𝐞̨ 𝐰𝐬𝐳𝐲𝐬𝐭𝐤𝐢𝐦, 𝐚 𝐬𝐳𝐜𝐳𝐞𝐠𝐨́𝐥𝐧𝐢𝐞 𝐳𝐰𝐲𝐜𝐢𝐞̨𝐳𝐜𝐨𝐦 𝐭𝐲𝐜𝐡 𝐰𝐲𝐛𝐨𝐫𝐨́𝐰!
𝐍𝐢𝐞𝐜𝐡 𝐖𝐚𝐬𝐳𝐞 𝐝𝐳𝐢𝐚ł𝐚𝐧𝐢𝐚 𝐬ł𝐮𝐳̇𝐚̨ 𝐝𝐨𝐛𝐫𝐮 𝐰𝐬𝐩𝐨́𝐥𝐧𝐨𝐭𝐲, 𝐚 𝐩𝐨𝐝𝐞𝐣𝐦𝐨𝐰𝐚𝐧𝐞 𝐝𝐞𝐜𝐲𝐳𝐣𝐞 𝐛𝐞̨𝐝𝐚̨ 𝐝𝐨𝐛𝐫𝐞 𝐝𝐥𝐚 𝐧𝐚𝐬 𝐰𝐬𝐳𝐲𝐬𝐭𝐤𝐢𝐜𝐡.
𝑂𝑓𝑖𝑐𝑗𝑎𝑙𝑛𝑒 𝑤𝑦𝑛𝑖𝑘𝑖 𝑧𝑜𝑠𝑡𝑎𝑛𝑎̨ 𝑝𝑜𝑑𝑎𝑛𝑒 𝑤𝑘𝑟𝑜́𝑡𝑐𝑒.
𝑷𝒐𝒛𝒐𝒔𝒕𝒂𝒋𝐞̨ 𝒛 𝒔𝒛𝒂𝒄𝒖𝒏𝒌𝒊𝒆𝒎,
𝑫𝒂𝒏𝒖𝒕𝒂 𝑭𝒊𝒍𝒊𝒑𝒐𝒘𝒊𝒄𝒛

 

 

Foto i print screeny pochodzą z fb:Danuta Filipowicz

5 30 ocen
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Opinie
Pokaż wszystkie komentarze