Dlaczego usunięto mój komentarz? -prawybory wzbudzają coraz więcej emocji wśród mieszkańców!

Wybory samorządowe dopiero w 2023 roku. Portal Podkrakowskieinfo ogłosiła prawybory na wójtów i burmistrzów we wszystkich gminach powiatu krakowskiego. Każdy  mieszkaniec mógł zgłosić swojego kandydata. W lokalnych społecznościach temat wzbudził mnóstwo emocji.

Poniżej publikujemy list mieszkańca Czernichowa nadesłany do naszej redakcji.

 

 

Szanowni Państwo !

 

 

Zwracam się z prośbą o publikacje komentarza w sprawie mojego wpisu umieszczonego na konkurencyjnym portalu, Podkrakowskieinfo”. Komentarz z niewiadomych powodów został usunięty lub też ukryty. Zastanawia mnie co zadecydowało o niedopuszczeniu mojego komentarza do publikacji?

 

W moim komentarzu stwierdziłem:

To skandal, że to portal kojarzony z KO organizuje prawybory w gminie Czernichów ( wszyscy wiemy że portal jest kojarzony z PO powiatu krakowskiego ), czyżby Panowie po ostatniej porażce Pana Paszczy w wyborach na wójta zastanawiali się czy należy postawić na Panią Karolinę? Te kandydatury to prawdziwy ,,Dream Team” który powinien nosić nazwę ,,oby było tak jak było” 

 

Postawiłem też otwarte pytanie:

 

,, Co takiego do tej pory zrobił Pan Michał Pierzchała oraz Pani Karolina Kosińska dla Czernichowa na piastowanych stanowiskach w Urzędzie Marszałkowskim ?” – bo przecież Pan Michał to dość ważny urzędnik a Pani Karolina do niedawna była asystentką Pana Urynowicza – wice marszałka . W mojej ocenie osoby tak blisko Marszałka powinny pomóc Pani Wójt Filipowicz w rządzeniu poprzez lobbing na rzecz Czernichowa. Wskazałem, że ten cała akcja prawyborcza to pogłębianie już i tak bardzo widocznych podziałów. Oczywiście że każdy może popierać kogo chce, ale wszyscy wiedzą, że radne Czernichowa od ostatnich wyborów mają swoją kandydatkę i nie jest nią Danuta Filipowicz. Jak zatem ma się układać współpraca pomiędzy wójtową a radnymi Czernichowa? 

 

Na końcu mojego komentarza stwierdziłem, że miarą polityka jest jego skuteczność, a nie mnogość akcji charytatywnych. Przecież to wybory na wójta a nie ,,filantropa roku”

 

Dlaczego nie dopuszczono mojego komentarza zapytałem podkrakowskieinfo? – odpowiedzi nie uzyskałem 🙁

 

 

                                                                                                       Mieszkaniec Czernichowa

A to już inny komentarz który znaleźliśmy przygotowując materiał o trwających  prawyborach w podkrakowskich samorządach :

Fab Sar piszę na fb/podkrakowkieinfo :

“W Czernichowie zostały zaproponowane – za pomocą komentarzy, maili i wiadomości – następujące kandydatury:” Mam pytanie, kto zaproponował tę akcję? Anonimowe “czernichowskie …….”?
podkrakowskie.info najwidoczniej bawi się w “chłopca na posyłki” czernichowskiej “…….”…
Zapomniano o opcji “bojkotuj ranking” –

 

Warto dodać że w  ostatnim czasie do naszej redakcji wpływa mnóstwo listów z prośbą o anonimową publikację . O komentarz wysłaliśmy prośbę do portalu Podkrakowskieinfo 

Przypominamy :

Teksty opatrzone nazwiskiem autora są wyłącznie wyrazem jego wiedzy i poglądów. Wydawca nie bierze odpowiedzialności za ich zawartość merytoryczną i zabarwienie emocjonalne.
Tekstów niezamówionych nie zwracamy.
Zastrzegamy sobie prawo do zmiany tytułów, dokonywania skrótów i zmian redakcyjnych.
Wydawca nie odpowiada za błędy autorskie.

 więcej o prawyborach : 

Niezależne wybory wójtów i burmistrzów [II 2022]

4 4 ocen
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Opinie
Pokaż wszystkie komentarze
stasiu
stasiu
2 lat temu

Zaczyna się wyścig a konkretnego kandydata nadal brak ! Karolina Kosińska popiera przez radne Czernichowa ( co ze szkoła nową co z ciagami przeszło rowerowymi ) Pierzchała pewno przez kilku radnych i Filipowiczowi ze swoją świtą – będzie jak było nic do przodu. Jedna szuka pracy , drugi być może boi się ze będą czystki w urzędzie i pretenduje do posadki? a trzecia boi się ze straci posadkę 🙂

władziu
władziu
2 lat temu

W powietrzu czuć wybory i walkę o stołek. Niestety nie ma odpowiedniego kandydata który miałby receptę na bolączki Czernichowa. Odnoszę wrażenie że Czernichów jest tak spragniony żeby mieć swojego wójta że mogole nie bierze pod uwagę czym może się skończyć wybranie osoby bez jakiejkolwiek praktyki w samorządzie. To wszystko nie wyglada dobrze !