W niedzielę wszyscy stoimy przed wyborem pomiędzy: doświadczeniem, naiwnością lub po prostu zwykłą „ściemą” okraszoną pustymi sloganami!

Szanowni Państwo!

Dzisiejszy dzień jest ostatnim dniem kampanii wyborczej przed wyborami uzupełniającymi do rady gminy Czernichów w okręgu nr 14 w części Wołowic. Wybory odbędą się w niedziele 19 grudnia 2021 roku w lokalu wyborczym w Szkole Podstawowej w Wołowicach. 

Czas na podsumowanie!

 

Dzięki moim interwencjom dwa ważne problemy mają swój pozytywny finał.

Pierwszy to jedna z dróg gminnych, która w końcu jest utwardzona kruszywem i mieszkańcy nie muszą już brnąc w błocie do kostek.

Drugi to komunikacja z Krakowem. Starosta krakowski zobowiązał się do współfinansowania regularnych połączeń autobusowych Wołowic z Krakowem, co nie udało się zrealizować przez ostatni rok jednemu z moich kontrkandydatów, który z racji zajmowanego stanowiska(dyrektor departamentu transportu w urzędzie marszałkowskim) ma ku temu większe możliwości. Moi Drodzy! W trakcie kampanii wyborczej opowiedziałem

 

Wam o sobie, przedstawiłem pomysły i postulaty. Odwiedziłem większość z was w waszych domach rozmawiając o naszych sukcesach ale i problemach, te rozmowy stanowią dla mnie największą wartość! Utwierdziłem się w przekonaniu, że mieszkańcy Wołowic, moi sąsiedzi są mądrymi, wrażliwymi i dobrymi ludźmi.

Najbliższe wybory są bardzo istotne dla Wołowic. Wybór, który dokonamy w niedziele będzie wyznaczał kierunek na najbliższe 7 lat.

 

Przez ten okres czasu Wołowice mogą dynamicznie i mądrze się rozwijać z uwzględnieniem potrzeb mieszkańców. Albo popaść w stagnacje spowodowaną brakiem doświadczenia lub zwyczajnego lenistwa.

W niedzielę staniecie przed wyborem pomiędzy: doświadczeniem, naiwnością lub po prostu zwykłą „ściemą” okraszoną pustymi sloganami!

Wierzę, że wybierzecie mądrze i postawicie na mnie, osobę sprawdzoną, wiarygodną, dobrze rozumiejącą wasze potrzeby! Wierzę w to co do mnie mówiliście, że jestem tym, który ma pomysł, jest zaangażowany i dobrze będzie dbał o interes Wołowic! 19 grudnia w niedzielę proszę Was o głos na mnie!

 

Z poważaniem

Jarosław Musiał

#razemdlawołowic

1 13 ocen
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Opinie
Pokaż wszystkie komentarze