Urząd Gminy ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze. Mieszkańcy pytają !

Urząd gminy Czernichów informuje o trwającym naborze   na wolne stanowisko urzędnicze  do Zespołu Współpracy w Wydziale Organizacyjnym, Administracji, Spraw Obywatelskich i Współpracy. Kolejne ogłoszenie o naborze na stanowisko urzędnicze nie przechodzi bez echa wśród mieszkańców. Przytaczamy komentarze:

,,Kolejny nabór na kolejne stanowisko, zamiast ciąć koszty poczynając od gminy Pani Wójt tnie koszty chcąc pozamykać szkoły brawo!!! “

,,Pytanie: Kto zapłaci za te stanowiska? Ile można mnożyć stanowisk urzędniczych? Jeszcze takie jak te, nikomu nie potrzebne. Każde stanowisko urzędnicze to obciążenie dla społeczeństwa. Nasze dzieci muszą uciekać za granicę za pracą, bo działalność gospodarcza w Polsce staje się niemożliwa przez obciążenia podatkowe i ograniczenia (bez)prawne. A wy mnożycie stanowiska. Opamiętajcie się!”

 

W rozmowie z mieszkańcami coraz częściej padają argumenty za tym , żeby to właśnie w administracji szukać oszczędności poprzez reorganizację pracy urzędników a nie mnożeniu etatów . 

 

https://gmina.czernichow.pl/aktualnosci/ogloszenia-urzedu-gminy/3726-nabor-na-wolne-stanowisko-urzednicze-w-wydziale-organizacyjnym-administracji-spraw-obywatelskich-i-wspolpracy-do-zespolu-wspolpracy?fbclid=IwAR2kjiFZfuTI_Ey0EML33IIGvPQ6Hnv9UUwXc2n2SwhCMBijHVDNjduIygc

 

1 12 ocen
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Opinie
Pokaż wszystkie komentarze