Mieszkaniec dostał odpowiedz w sprawie komentarzy. Ula Maciuk znów nadaje ..!

Przedwczoraj opublikowaliśmy list Mieszkańca Czernichowa w sprawie zorganizowanych prawyborów przez portal Podkrakowskie.info. W sprawie moderowanych komentarzy przewija się również Ula Maciuk.

Skasowany komentarz, zablokowane możliwość umieszczania komentarzy pod postem  to tylko cześć z zarzutów które w liście podniósł nasz czytelnik.

Prezentujemy poniżej wyjaśnienia jakie napłynęły bezpośrednio do autora listu od Podkrakowskiego.info  jak i również stanowisko portalu nadesłane do naszej redakcji .

 

Witam Państwa !

W dniu dzisiejszym odczytałem stanowisko portalu podkrakowskie.info w sprawie niedopuszczenia mojego komentarza pod wpisem o prawyborach w Czernichowie !- piszę do nas Mieszkaniec Czernichowa

Dzień dobry,

Szanowny Panie, na Facebooku są dostepne wszystkie komentarze
autentycznych autorów nie przedstawiające kłamstw, manipulacji i
fakenewsów, tak by ich autorzy mogli odpowiadać za ich autorstwo.
Autorzy i administratorzy portalu na bieżąco czuwają nad portalem i
stroną na Facebooku naszego portalu.

Pozdrawiamy,
zespół Podkrakowskie.info

Informacja bardzo mnie rozbawiła 🙂 W imię skrupulatności badania autentyczności autorów wypowiadanych myśli za pomocą komentarzy podkrakowskie.info nie zablokowało Uli Maciuk – konta o którym również i państwa portal swojego czasu pisał. Ula Maciuk to ambasadorka wybranych myśli oraz działań pewniej działaczki społecznej . Ula Maciuk to wielbicielka dobrej acz niezdrowej kuchni , wyczulona na interpunkcje i pytanie o jej imię i nazwisko oraz autentyczność FB konta  – (komentuje Mieszkaniec Czernichowa w dalszej części wiadomości nadesłanej na nasza skrzynkę redakcyjną )

 

W dalszej części nasz czytelnik stwierdza…:

 

Szokuje mnie fakt że powszechnie uważanie za trollowe konto jest dopuszczane do dyskusji zaś konto mieszkańca pragnącego zachować anonimowość jest blokowane- być może

,,Być może są równi i równiejsi , być może mój komentarz zbyt bardzo bolał i nie był po lini .. Być może…?”

 

Gratuluję

Mieszkaniec Czernichowa

 

 W dniu dzisiejszym redakcja Czasu Czernichowskiego otrzymała stanowisko portalu Podkrakowskiej.info w sprawie prawyborów.

 

Poniżej publikujemy treść otrzymanej wiadomości:

Dzień dobry,

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy że nasz plebiscyt został ogłoszony 31 stycznia br. i dotyczy wszystkich gmin i miast powiatu krakowskiego. Skupienie się na Czernichowie wynika jedynie z faktu, że ta gmina jest na literę C, a plebiscyt jest rozgrywany wg kolejności alfabetycznej – przez połowę lutego Redakcja otrzymała cztery kandydatury z gminy Czernichów. Wszelkie zarzuty dotyczące listy osób biorących udział i wynikające jedynie z powodu nie zgłoszenia swoich kandydatów określamy jako niedorzeczne. Zachęcamy do udziału w naszym plebiscycie i lektury naszego portalu.

Pozdrawiamy,
zespół Podkrakowskie.info

My również stawiamy pytanie kim jest Ula Maciuk ? 

 

1 1 ocena
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Opinie
Pokaż wszystkie komentarze