SESJA NADZWYCZAJNA: Co dalej z budową ciągów pieszo-rowerowych w Czernichowie? RADNE MILCZĄ!

W środę  16 marca na wniosek wójt gm.Czernichów  zwołano sesję nadzwyczajną .

 

W oficjalnym komunikacie nadesłanym do radnych czytamy :

 

Działając na podstawie § 18 ust. 1 w związku z § 18 ust. 2 pkt 1 statutu gminy Czernichów wnoszę o zwołanie sesji nadzwyczajnej Rady Gminy Czernichów.

 

Wniosek o zwołanie sesji nadzwyczajnej jest spowodowany koniecznością wprowadzenia zmiany zadania w zakresie rzeczowym projektu nr RPMP.04.05.01-12-0229/18 pn. „Zintegrowana komunikacja aglomeracyjna w Gminie Czernichów” do wieloletniej prognozy finansowej w roku 2023.

 

Wprowadzenie zadania do WPF w roku 2023 umożliwi  aneksowanie umowy z Wykonawcą oraz  umowy z Urzędem Marszałkowskim polegające na zmianie zakresu rzeczowo – finansowego i  wydłużenie terminu realizacji zadania do czerwca 2023 roku.

 

 

Na czym polegają zmiany zakresu rzeczowo-finansowego?

 

Czy ciągi pieszo- rowerowe będą realizowane w Czernichowie?

 

Czy może w miejscowości Zagacie w stronę Czernichowa? A może podzielą los ,,nowej szkoły”? – tego nie wiemy.

 

Zapytaliśmy o to Radne Czernichowa na profilu FB jak i również w wiadomości e-mail jak wygląda realizacja ciągów pieszo rowerowych w Czernichowie?

 Niestety nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi. Odpowiedzi również nie możemy doszukać się na profilu radnych Bożeny Dudek i Katarzyny Zabagło. Dlaczego? Tego tylko możemy się domyślać …. Zaniepokojeni mieszkańcy przecież mają prawo wiedzieć co się dzieje w realizacja inwestycji.

0 0 ocen
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Opinie
Pokaż wszystkie komentarze